מתקני משחק מדעיים – הילד לומד בלי להתכוון

מתקני משחק מדעיים

הילדים של היום הרבה פחות זזים מהילדים שהיו פעם. עם זאת, כאשר הם כבר כן יוצאים לפארקים, הרי שהם נהנים מהרבה יותר מתקנים ומהרבה יותר אפשרויות ביחס למה שהיה בעבר.

העולם המתפתח פתח בפנינו הרבה יורת אפשרויות והרבה יותר פיתוחים מעניינים שיכולים לרתק את הילדים ולמשוך אותם להישאר בפארק, לשחק, לפרוק אנרגיה, לטפס, לרוץ, להשתולל ולעשות את כל מה שכל ילד אמור לעשות.

כאן בדיוק נכנס המקום שלנו כיצרנים של מתקנים שונים לפארקים.

מתקני משחק מדעיים – הילד לומד בלי להתכוון

חברת סמארט פארקס היא למעשה מחלקת המשחקים מטעם חברת דשא עוז. מדובר בחברה גדולה אשר כל מטרתה היא לשפר את חווית המשחק של הילדים יחד עם שילוב ערכים חינוכיים כאשר אלו מונגשים בצורה חדשנית ומהנה במיוחד.

המתקנים כולם בטוחים ובטיחותיים לשימוש ומבטיחים הנאה רבה וכיף גדול לצד תהליכי למידה המתבצעים בעזרת המחשה חושית.

מתקנים מדעיים חינוכיים

המתקנים שלנו משלבים למעשה את כל החושים. הילד יעשה שימוש בחושי הראייה, השמיעה, המישוש וכל זה נעשה על מנת לגרות את מוחו בצורה חווייתית. מה שיוביל אותו ללמידה נעימה בצורה מהנה תוך שהוא ייהנה גם מזכירה והפנמה של התוכן.

אזורי המשחק מותאמים באופן מושלם לצרכיו של הילד.

במהלך המשחק הוא יכול לבחון גבולות, הוא מפתח את הדמיון, הוא משפר את היכולות הפיזיות והקונטיביות שלו ולמעש מסוגל ליצור חברויות חדשות תוך העצמת הביטחון העצמי שלו בסביבה ידידותית נעימה שהיא גם מהנה ומזמינה.

הדבר הנכון במקום הנכון

אם אתם רוצים להשקיע במתקנים שיתנו מענה איכותי ומושלם עבור הילדים שייהנו ממשחק אינטראקטיבי ומשעשע יחד עם ערך מוסף של תכנים חדשים שהם יקלטו, תובנות חדשות, מיומנויות חדשות ועוד הרבה כלים שרק יעשו טוב להם ולהתנהלות שלהם בעולם, לכו על המשחקים המדעיים. אתם גלו שהילדים נהנים לא רק מהמסכים אלא שהם יוצאים החוצה, משתובבים, משחקים, נהנים וכמובן גם לומדים ומחכימים בעקבות ההנגשה של המתקנים האטרקטיביים.

איכות זה שם המשחק

אז דברנו על מתקני משחק. עם זאת אין לשכוח כי גם משחק חייב להיות איכותי. אם הוא לא יהיה איכותי הרי שהתועלת ממנו תהיה ממש מוגבלת. המשחק לא יהיה בטוח, הוא עלול לסכן את הילדים, הוא ייהרס מהר יותר, הוא יישבר, הוא לא ייתן את המענה המצופה ובקיצור לא תהיה ממנו את כל מלוא התועלת שאתם מצפים לו.

אז שימו לב גם לזה.

מתקני משחק מדעיים

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *