מתקני משחק מדעיים – הילדים יוצאים מהמסכים

,

הילדים שלנו הם העולם שלנו, ויחד עם זאת ככל שהשנים חולפות והעולם הטכנולוגי מתפתח, כך אנחנו מבינים שהדור של היום הוא לא כמו הדור של פעם. הילדים אוהבים להסתגר בחדרים עם הפלאפונים שלהם, להיתקע מול המסך ולשכוח הכל. אנחנו כהורים, ובכלל שדמות שמחנכת ומלמדת ילדים תמיד תוהים איך להביא להם את הפשטות שיש בעולם, את היופי שיש במתקנים, איך להעביר להם ערכים חינוכיים ועוד… ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

מתקני משחק מותאמים לכל הילדים

מתקני משחק לילדים פותחו כדי להביא לכל ילד את עולם המשחקים והלמידה יחד. אנחנו בחברת סמארט פארק פיתחנו מתקנים מיוחדים לילדים שיגרמו להם ליהנות וללמוד.

מה שהכי מקסים במתקנים הוא שהילדים מקבלים דרכם חוויה כללית שמערבת כל את החושים, לא רק תנועה והפעלת הגוף, אלא גם הפעלה של המוח ומאתגרת אותם ללמוד ולזכור את החוקים השונים בעולם, לפתח את המיומנות שלהם בכל דבר, לתקשר נכון, להקשיב לצלילים, לראות גוונים, להכיר מקרוב כל דבר חשוב ומהנה.

משחקים אלו באים כדי ללמד, לכן השימוש במתקנים אלו יכולים לגרות את פעולות המוח וללמד את הילדים לא מעט, בזמן שהם מתרוצצים ובודקים את שלל המתקנים.

 

אנחנו בחברת סמארט פארק הבנו איך אפשר להעניק לילדים של היום את היופי והחוכמה שיש במתקני משחק, את הפשטות מול הגאונות שיש באותם מתקנים. חשבנו איך נוכל להביא לילדים ערכים, חינוך, לצד פן מהנה, מרגש שיוציא אותם מאזור המסכים, חשבנו איך להנגיש להם את העולם הבטיחותי והחדשני יחד עם חוויה ייחודים שתגרום להם אותם לייצר עוד סקרנות.

מתקני משחק מדעיים מגיעים במגוון צורות, גוונים, צלילים, וגדלים. הם מותאמים לסביבה שלנו, לאקלים שלנו ולילדינו.

 

בחברתנו אנו דוגלים ביכולת להעניק לילדים שלנו את הטוב ביותר ולכן פיתחנו את מתקני המשחק המיוחדים לילדים, כי תמיד טוב ללמוד וליהנות יחד. תוך כדי שימוש במתקנים הללו יוכלו הילדים להכיר עוד ילדים, לפתח חברויות ושיחות, ולייצר ידידות, לפתח את הכישורים החבויים שבהם ועוד…

עולם חדש נפתח עכשיו!

מתקני משחקים לילדים זה כבר לא מה שהכרתם והגיע הזמן להביא את המתקנים האלו לקדמת הבמה וליצור סביבה מאתגרת ובטיחותית עבור הילדים. אנחנו חברה שמתמחה בייצור מתקנים אלו ושואפים להביא את הטוב והאיכותי ביותר. הדור הבא של מתקני המשחק לילדים כבר כאן, אתם צריכים רק לפנות אלינו כדי לקבל מידע נוסף.

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *