מתקני משחק לרשויות מקומיות

,

אחד מן מקומות הבילוי שהורים וילדים נמצאים בו ברוב ימות השבוע הוא פארק שעשועים או גן שעשועים. מדובר בבילוי זמין, קרוב לבית, המיועד לילדים קטנים במיוחד וגדולים יותר. אחד מן היתרונות הגדולים של גן שעשועים שהוא לא כרוך בעלות, לעומת באטרקציות אחרות ולכן מדובר באטרקציה שמתאימה לכל משפחה.

הרשויות המקומיות בוחרות להשקיע כסף עבור מתקני משחק לרשויות מקומיות בכל מני בחינות, בנראות של הפארקים ובבטיחות, על מנת להבטיח שילדי תושבי המקום יוכלו ליהנות מחוויית משחק מהנה, מעשירה, בטוחה ומותאמת לרוח התקופה, שכן אם בעבר גני שעשועים היו נחשבים למקומות קטנים בהם יש מגלשה ונדנדה, היום יש הרבה יותר מרחב, צמחייה, צבעוניות, ומתקני משחק אינטרקטיביים, אשר מהווים בתור פיתוח טכנולוגי חדשני מן השנים האחרונות.

 

איזה סוגים של מתקני משחק קיימים ומה חשוב לקחת בחשבון לפני התקנתם?

יש שלל סוגים של מתקני משחק, ניתן לסווג אותם לפי קטגוריות: מתקני משחק אתגריים, מתקני כושר, מתקני משחק לפעוטות, מתקנים דינאמיים. ישנה חשיבות גבוהה להבין את מי אמורים לשמש מתקני משחק לפני שמבצעים התקנות, כלומר האם הם עתידים לשמש פעוטות, ילדים צעירים, בוגרים וכו'. כמו כן, לא פחות חשובה הנראות של המתקנים, ככל שהמתקנים יותר מרשימים כך הם יותר מושכים את הילדים ויוצרים סביבם סקרנות.

שימו לב כי נושא הבטיחות חשוב, בימים אלה מותקנים משטחי בטיחות לאזורי משחק כמעט בכל פארק שעשועים וגני שעשועים ציבוריים על מנת להבטיח את כך שהילדים יוכלו לשחק בבטחה ולמנוע פציעות מיותרות.

מעבר לכך, חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע, אשר מתמחה בתחום מתקני המשחק, כדי שהוא יוכל להעניק מענה למלוא הצרכים, דרישות וציפיות מן המתקנים וידע להתאים את המתקנים בפרויקט לצורך הרלוונטי לכם מתוך היצע האפשרויות.

איפה רשויות ציבוריות יכולות לרכוש מתקני משחק?

חברת פארקפלייר הינה חברה הערוכה להעניק מענה לכל פרויקט וכל משימה. במידה וברשות המקומית מעוניינים להקים מתחם חדש של מתקני משחק חינוכיים, מדעיים, טכנולוגיים ואינטרקטיביים, שמפעילים את כל החושים חברת פארקפלייר הינה הכתובת הנכונה והמתאימה ביותר. ברשות החברה מגוון עשיר של מתקני משחק אינטרקטיביים ממגוון עולמות: עולם הכבידה, עולם המרת אנרגיה, עולם הצלילים, עולם קטן, עולם האופטיקה ועולם אינטרקטיבי ובכל עולם ישנם מתקני משחק שונים עם מטרות שונות.

 

רוצים ליצור פארק שעשועים חלומי לילדי הרשות שלכם? צרו קשר עם המומחים. חייגו 1-700-702-602

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *