מתקני משחק לילדים

,

כשחושבים על מתקני משחק בשטחים ציבוריים מיד חושבים לראשונה על הילדים שלנו.  מתקני משחק מהווים חלק בלתי נפרד מחיי הילדים, בעיקר בשנות חייהם הראשונות. המתקנים נמצאים בכל שטח ציבורי, גני ילדים, פארקים ציבוריים, גני שעשועים ומרכזים שונים. למתקני משחק בגני שעשועים יש תרומה מאוד גדולה וחשובה להתפתחות ילדינו, בעיקר בשנים אלה שהמסכים השתלטו על חיי המבוגרים והילדים. יציאה לגן שעשועים מעודדת יציאה מהבית, התנתקות מהמסך והנאה מאינטרקציה עם ילדים נוספים.

במציאות בה ילדים נמצאים דבוקים לפלאפונים ולטבלטים, מתקני המשחק תפקידם של מתקני המשחק לילדים הופך לחשוב מאוד. היום, כמעט בכל עיר, מושב, יישוב או עיר יש לפחות גן שעשועים אחד ואף ברוב המקרים יותר.

איזה סוגי מתקני משחק אפשר לשלב בגנים ציבוריים?

אם בעבר מתקני המשחק ששלטו בגני השעשועים היו מגלשה, נדנדה וקרוסלה, היום עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן לראות משחקים יותר חכמים ומפותחים. בPARKPLAYER למשל מפתחים ומתקינים מתקני משחק בתחום עולם אינטראקטיבי, עולם הכבידה, עולם המרות אנרגיה, עולם האופטיקה, עולם הצלילים ועולם קטן. למשל, בתחום עולם אינטראקטיבי משחק "הפסנתר הענק" מזמין את הילדים לדרוך על קלידי הפסנתר, להאזין לצלילים התואמים לקלידים ולעקוב אחר התצוגה המופיעה על גבי הצג, משחק אשר מפתח את החשיבה ועובד על חוש השמיעה.

 

החשיבות של תו תקן

בייחוד כשמדובר במתקנים המיועדים לילדים, מאוד חשוב לשים חשיבות רבה לתו תקן. כמו כל דבר בטיחותי, נדרש אישור תו תקן עבור מכירה, התקנה או תחזוקה של מתקני משחק לילדים. לכן חשוב לשים לב שהחברה שמתקינה את המתקנים בעלת תו תקן ורשאית לבצע את העבודה. בבטיחות של ילדים לא משחקים!

 

פארקפלייר מבית חברת דשא עוז, בעלת נסיון עשיר בתחום מתקני המשחק, חברה בעלת תו תקן להתקנה ותחזוקה של המתקנים בגנים ציבוריים. חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע ביצירת פארק המשחקים החלומי ביותר למען תושבי המקום.

ניתן ליצור קשר ישירות דרך הטלפון במספר 1-700-702-602  או להשאיר פרטים בעמוד צור קשר באתר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *