מתקני משחק לילדים בפארקים ציבוריים

מתקני משחק לילדים בפארקים ציבוריים

היום, ניתן לראות יותר ויותר מתקני משחק לילדים בפארקים ציבוריים. משחקים, אשר מפתחים את המחשבה של הילדים ומעסיקים אותם בצורה המיטבית, בזמן שהותם בפארק. אם בעבר, משחק היה נטו לשם משחק, היום יש מאחוריו הרבה יותר מחשבה וכוונה.

מתקני משחק לילדים בפארקים ציבוריים

מתקני משחק לילדים בפארקים ציבוריים – תכנון מקצועי של פארקים

החשיבות של תכנון מקצועי של פארק משחקים לילדים היא מאוד גבוהה, פארק משחקים לילדים תופס מקום מאוד חשוב ומרכזי בכל עיר, מושב, קהילה ולכן חשוב שהתכנון ייעשה כפי שצריך. בישראל, חברת פארקפלייר מעניקה את הצורך הזה, באמצעות תכנון משחקים לילדים בפארקים ציבוריים, העומדים בכל דרישות התקן ומספקים מענה לכל הילדים.

לא סתם מתקני משחק

מתקני משחק של חברת פארקפלייר הינם מתקני משחק מדעיים, חדשניים ואינטראקטיביים לסביבה הציבורית. מאחורי כל מתקן יש מחשבה גדולה ומטרה אמיתית. מתקני המשחק של החברה משלבים הנאה גדולה, יחד עם תהליך למידה, שמתבצע על ידי המחשה חושית של עקרון פיזיקלי. ברשות החברה מחלקת עיצוב ותכנון, אשר יודעת כיצד להשתמש בחושי השמיעה, ראיה ומימוש, על מנת לגרות את מוחו של הילד ולספק עבורו חוויה משמעותית. מתקן משחק אשר עובד על חוש הראייה לדוגמא: קלידוסקופ, וחוש השמיעה: מטלופון.

 

עובדים עם הטובים ביותר

מתקני המשחק שלנו מיוצרים בישראל, בשיתוף פעולה עם מיטב המוחות המתמחים בתחומי החינוך, כושר גופני, התפתחות הילד, מדע, ייצור, עיצוב תעשייתי, הרכבה והתקנה. ובזכות זאת, אנו יכולים להעניק ללקוחותינו מתקני משחק בפארקים ציבוריים מהטובים, החדשניים והחינוכיים ביותר.

 

 

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *