מתקני משחק אינטראקטיביים

, ,
מתקני משחק אינטראקטיביים

הדור של היום, כפי שרובנו רואים, אינו כמו הדור של פעם. היום מרבית מהילדים יבלו מאחורי המסך, ישחקו במשחקי אונליין עם חברים ובקושי יצאו החוצה. וזה לגיטימי בעולם הטכנולוגי, אך יחד עם זאת אין כמו החוויה שיש בחוץ, במשחקים במתקנים ממשיים, בריצה, ביצירת אינטראקציות ועוד.

תכירו את מתקני המשחק האינטראקטיביים

מתקנים אלו פותחו כדי לגשר על הפער הענקי שבין הטכנולוגיה לבין מגרשי המשחקים הישנים, כמו שאנו מכירים אותם. אנחנו בחברת סמארט פארקס פיתחנו מתקנים מיוחדים שיגרמו לכל ילד לצאת החוצה אל העולם. ליין המוצרים שלנו משלב בין המשחקים שבפלאפון לבין היציאה החוצה.

יש סוגים רבים של מתקנים מעין אלו, חלקם מפעלים בצורה סטטית ואילו אחרים מופעלים על ידי התערבות של הילדים. מה שיפה במתקנים אלו הוא שהילדים מקבלים דרכם חוויה כללית שמערבת כל את החושים, לא רק תנועה והפעלת הגוף, אלא גם הפעלה של המוח.

משחקים אלו באים כדי ללמד, מעבר להנאה. אין ילד שלא סקרן, לכן השימוש במתקנים אלו יכולים לגרות את פעולות המוח וללמד אותו לא מעט, בזמן שהוא מתרוצץ בהנאה ובוחן עוד מתקנים מיוחדים וייחודיים.

מתקני משחק אינטראקטיביים

מתקני משחק אינטראקטיביים

 

אנחנו בחברת סמארט פארקס ניסנו להבין איך אפשר להנגיש לילדים את היום את היופי שיש במתקני משחק אינטראקטיביים, את הפשטות מול הגאונות שיש באותם מתקנים. חשבנו איך נוכל להביא לילדים ערכים, חינוך, לצד פן מהנה, מרגש שיוציא אותם מאזור המסכים, חשבנו איך להנגיש להם את העולם הבטיחותי והחדשני יחד עם צלילים שימשכו אותם לצד הסקרן שבהם, לצד שתמיד רוצה ללמוד.

מתקני משחק אינטראקטיביים מגיעים במגוון צורות, גוונים, צלילים, וגדלים. הם מותאמים לסביבה שלנו, לאקלים שלנו ולילדינו.

 

בחברתנו אנו דוגלים בהענקה של פעילות אינטראקטיבית שמוקדשת ומותאמת כולה לילדים. שם הילדים שלכם יוכלו לפתח את הדמיון שלהם, למתוח את הגבולות ולבחון אותם, לשפר את היכולות הפיזיות שלהם, את הכושר הגופי, את היכולות הקוגניטיביות שלהם ועוד… תוך כדי שימוש במתקנים האינטראקטיביים יוכלו הם להכיר עוד ילדים, לפתח חברויות ושיחות, ולייצר ידידות.

מתקני משחק אינטראקטיביים

זה כבר לא סוד, הגיע הזמן להביא את המתקנים לקדמת הבמה וליצור סביבה בטוח0ה, מאתגרת ובטיחותית עבור הילדים שלכם. אנחנו חברה שמתמחה בייצור מתקנים אלו ושואפים להביא את הטוב ביותר והאיכותי ביותר. הדור הבא של מתקני המשחק כבר כאן, מה שנשאר לכם הוא לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *