מהם מתקני משחק אינטראקטיביים?

, ,

עבור הדור הישן, גני השעשועים מעוררים מידה של געגוע ותחושת נוסטלגיה. אולם, הדור הצעיר כבר לא תמיד מסתפק במגלשות ונדנדות ועוד מתקני משחק רגילים מן הסוג הישן. בדור הצעיר, הראש כל הזמן פועל ומחפש אחר גירויים חדשים ולכן מתקני המשחק הותאמו לרוח התקופה. קם דור חדש של מתקני משחק יותר מלהיבים, מעניינים וחדשניים ובשם מתקני משחק אינטראקטיביים. מהם מתקני משחק אינטראקטיביים? המשיכו לקרוא.

ישנם סוגים שונים של מתקני משחק אינטראקטיביים. בחלקם הם מופעלים בצורה סטטית ובחלקם הם מופעלים על ידי תנועה של הילדים. הדבר שמייחד את רוב המתקנים הללו, הוא מה שהם מקנים לילדים. כלומר, הילדים לא רק מפעילים את הגוף, אלא הם מקבלים חוויה רב חושית, הפעלה של המוח והגוף.

מתקני משחק אינטראקטיביים לא רק משחק – גם למידה

בעבר האמינו שבית ספר הוא מקום ללמידה בלבד ומחוצה לו משחקים, היום גם בגני שעשועים ופארקים ציבוריים אפשר ללמוד, בצורה אחרת. באמצעות משחקים אינטראקטיביים, אשר זוכים להצלחה כה גדולה, מכוון שאין ילד או אדם שלא סקרן מטבעו. המתקנים האינטראקטיביים מאפשרים לילדים לשחק, להתרוצץ, ליהנות תוך כדי סיפוק הסקרנות.

הילדים מבלים שעות, משפרים את יכולות המוטוריקה שלהם ונחשפים לחוקים מדעיים ולעולמות טבע שונים. המתקנים מגלים חוקים פיזיקליים, מספקים חוויה לחושים שונים: שמיעה, ראיה, מישוש ומספקים חווית מסוגלות ועצמאות. כל ילד יכול להתנסות במשחקים תוך כדי שעשוע משחק והנאה.

מהם מתקני משחק אינטראקטיביים?

מהם מתקני משחק אינטראקטיביים?

 

חברת פארק פלייר מתמחה במתקני משחק אינטראקטיביים המפתחים את החשיבה, מכניסים את הילדים אל תוך עולמות חדשים ויחד עם זאת נהנים מחפשים מתקני משחק חדשניים שלא ניתן לראות בכל מקום? הגעתם אל המקום הנכון. לפרטים נוספים חייגו 1-700-702-602

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *