הדור החדש של מתקני המשחק

הילדים של היום גדלים באופן שונה לחלוטין מהילדים שאנחנו ההורים שלהם גדלנו וחיינו.

הילדים של היום גדלים בעולם של מסכים, של אורות, של מדיה ושל טכנולוגיה מפותחת במיוחד. הם מוצאים את עצמם עסוקים בכך כל היום ולעיתים גם כל הלילה כאשר הם כמעט ולא מזיזים את עצמם. הם כבר לא משחקים במשחקי ריצה, הם כמעט ולא חושבים יחד עם חברים סביב משחק שולחני והם בקושי מניעים את עצמם או נמצאים באינטראקציה חברתית.

בדיוק לשם כך הקמנו את החברה שלנו שמציעה את המענה של משחק פעיל וחברתי המשלב כיף, ידע ולמידה.

הסביבה הציבורית משתדרגת

היות והילדים של היום חיים ברף הרבה יותר גבוה מבחינת ריגושים וחוויות בעולם האינטראקטיבי. הם יושבים שעות ארוכות מול משחקים אלקטרוניים המלאים באורות וצלילים ואלו למעשה מסייעים להם לעבור את שעות הפנאי בצורה מעניינת. חובה להעמיד את התחליפים גם כן ברף גבוה.

אז נכון שהעניין מול המסכים הוא אולי חשוב וכולנו רוצים לראות את הילדים שלנו נהנים. אך עם כל הכבוד לעניין ולתעסוקה, יש משמעות רבה גם לצורה בה הם מתעסקים ומעבירים את שעות הפנאי.

זו הסיבה שאנחנו ממליצים כל כך על המשחקים הפעילים בשטח.

מתקנים ייחודיים המשלבים גם כן אורות וצלילים ומאפשרים לילדים ליהנות מחויות מיוחדות ברמה טכנולוגית משובחת.

מתקני משחק מעולם הכבידה

משחקי עולם הכבידה הם גם כן משחקים מיוחדים המשלבים ידע ופיתוח האינטליגנציה לצד חוויות ייחודיות המשלבות אקשן וכיף עם למידה והיכרות עם נושאים חדשים.

מתקני משחק עולם האופטיקה

פיתחנו קו מוצרים רחב ומגוון שמתמקד בעולם האופטיקה. האשליות האופטיות, תעתועי הראייה וכל הנושא הזה שכל כך מעניין כל אחד בכל גיל. (ואלו רק שתי דוגמאות)

כל מי שיבקר בפארק כזה ויתנסה במתקנים מאין אלו יחווה משהו חדש ועוצמתי מאין כמוהו.

שלא לדבר על הלמידה ועל הערך המוסף של העשרת האינטליגנציה שירוויחו המבקרים על הדרך.

כדי לגרום לאנשים ובייחוד לילדים לצאת לשחק במרחב הפתוח, חייבים לתת להם משהו מסעיר באמת. את זה הם יקבלו במתקנים הייחודיים שאנחנו משווקים ומייצרים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *